Kultowy zapach w męskim wydaniu

Zapachy odgrywają bardzo dużą rolę w naszym życiu, a przy tym mogą być bodźcem, który będzie nas stymulował do działania lub też zniechęcał do czegoś. Nieładnie pachnąca potrawa sprawi, że prawdopodobnie nie weźmiemy jej do ust, a nieprzyjemna woń wydobywająca się z jakiegoś wnętrza spowoduje, że jak najszybciej będziemy chcieli je opuścić. Zupełnie odwrotnie jest z zapachami, które nam się podobają. Nic zatem dziwnego, że coraz popularniejsze stają się olejki, woski i świece zapachowe, które pozwalają w kilka chwil zmienić zapach pomieszczenia czy wnętrza auta. I bardzo chętnie sięgają po nie również panowie.

Yankee Candle Midsummers Night – męski zapach nie tylko do auta

Nie jest niczym odkrywczym, że panowie ogromną wagę przykładają do tego, jak prezentują się ich auta – z zewnątrz, jak i wewnątrz. Mycie i czyszczenie to jedno, a drugie to zadbanie o ładny zapach, jaki będzie się wydobywał z auta po otwarciu drzwi. Na rynku jest cała gama zapachów morskich, kwiatowych czy cytrusowych, ale marka Yankee Candle poszła o krok dalej i postanowiła stworzyć zapach, który będzie typowo męski, bo w swoim składzie posiada piżmo, szałwię, paczuli oraz mahoniową wodę kolońską. Mowa o Yankee Candle Midsummers Night, przypominającej swoim zapachem perfumy męskie. Co ważne, taki zapach możemy kupić nie tylko z myślą o odświeżeniu wnętrza samochodu, ale też z przeznaczeniem do domu. Wtedy naszym wyborem powinny być świece o tym zapachu, kulki żelowe czy wosk. Produkty o tym zapachu mogą być doskonałym prezentem, jaki chcemy zrobić swojemu mężczyźnie. 

Yankee Candle cena, czyli ile musimy przeznaczyć na wysokiej jakości zapachy

Wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie pozwolić siebie na zapachy z górnej półki? W takim razie zapewniamy, że w posiadanie wysokiej jakości świec zapachowych czy odświeżaczy do auta może wejść dosłownie każdy. Yankee Candle cena – jak się przedstawia? Wszystko zależy od tego, po co sięgniemy. Najmniej zapłacimy za małą świecę, wosk i zapach do samochodu, bowiem te produkty to wydatek w granicach dziesięciu złotych. Cena za elektryczny zapach samochodowy plasuje się na poziomie pięćdziesięciu złotych, natomiast na dużą świecę musimy przeznaczyć około stu złotych. Ale czas jej palenia wynosi nawet sto pięćdziesiąt godzin, a więc naprawdę warto.