Kran z prysznicem do wanny – funkcjonalne rozwiązanie 2w1

Niewielkie łazienki często wymuszają na nas montaż kabiny prysznicowej z natryskiem zamiast komfortowej wanny. To jedno z najlepszych miejsc, gdzie możemy się relaksować po ciężkim dniu w pracy. Z kolei prysznic przydaje się zawsze wtedy, gdy szybko chcemy się odświeżyć. Jak połączyć wannę z prysznicem? Kran z prysznicem do wanny rozwiąże wszystkie dylematy!

Bateria łazienkowa z prysznicem – charakterystyka

Miłośnicy długich kąpieli w wannie mogą także zabrać szybki prysznic, spiesząc się do pracy dzięki zastosowaniu produktu, takie jak bateria koło. Bateria prysznicowa do wanny nie tylko elegancko się prezentuje, ale jest przede wszystkim funkcjonalna. A najlepszym rozwiązaniem jest bateria, która ma w sobie termostat i łączy wodę ciepłą z zimną. Dzięki temu mamy pewność, że zimna woda nie poleci nam na głowę z samego rana. W jaki sposób dbać o wannę z baterią stojącą?  Trzeba pamiętać o regularnej pielęgnacji wanny, baterii i natrysku. Sprzęt dostępny w sklepie online superbateria.pl został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, ale nawet jeśli o nie, nie będziemy dbać, to stracą na swojej wartości. Wizualnie poszarzeją, a strumień wody może nie być jednolity. Pamiętajmy, że na sitkach i baterii gromadzą się bakterie i osad. Najlepszym sposobem na utrzymanie czystości w łazience jest stosowanie specjalnie dedykowanych armaturze płynów i środków chemicznych. Alternatywą dla tradycyjnych sprayów i mleczek są produkty ekologiczne. Naturalne środki czystości na bazie octu i sody oczyszczonej oraz olejków eterycznych są bezpieczne dla armatury. Nie działają agresywnie. Warto pamiętać o częstym czyszczeniu wężyków i zaworów, które często ulegają zapchaniu. A kran do wanny z prysznicem https://superbateria.pl/baterie-wannowe zaleca się wycierać do sucha bawełnianą szmatką po każdej kąpieli. 

Wanna z baterią stojącą czy ścienną?

Bateria do wanny stojąca zrobi wrażenie na wszystkich domownikach! W nowej, przestronnej łazience prezentuje się doskonale! Ulokowana tuż przy wolnostojącej wannie. Wanna z taką baterią najlepiej, jeśli znajdzie się na środku łazienki. W sklepie superbateria.pl znajdziemy nowoczesne, awangardowe, ale także klasyczne baterie. Ciekawym modelem jest bateria Deante w złoto-miedzianym kolorze. Wykonana z solidnego mosiądzu jest odporna na czynniki zewnętrzne. Jej kolor idealnie pasuje do nowoczesnych łazienek w stylu glamour, lofotowym, a nawet śródziemnomorskim. Długość węża natryskowego wynosi ponad półtora metra. Bateria ma ruchomy aerator, który zapewnia swobodną możliwość pokierowania strumieniem wody. Głowica obraca się o 90 stopni. Bateria jest dostępna wraz z kompletem prysznicowym. Warto jeszcze dodać, że kran posiada cztery otwory i dwa tradycyjne uchwyty. Z kolei bateria do wanny ścienna zdecydowanie lepiej odnajduje się w tradycyjnych łazienkach o klasycznej formie. Tego typu baterie znajdują swoje zastosowanie w domach i mieszkaniach w starym budownictwie.