Elements – nowy salon łazienek w Warszawie

Salon łazienek w Warszawie to jedna z najnowszych lokalizacji na mapie sieci Elements. Znajdziesz tu wszystko do wyposażenia łazienki! Urządzasz nowe wnętrze, remontujesz łazienkę – odwiedź Elements – salon łazienek w Warszawie. W ofercie armatura, baterie i płytki najlepszych polskich producentów, a także wiele markowych produktów z Włoch – kolebki designu. Produkty widoczne na naszej stronie to tylko wybrane modele. Większy asortyment znajdziesz w salonie łazienek w Warszawie.

Przewagą zakupów w sklepie stacjonarnym jest możliwość wnikliwszej oceny towaru. Płytki można dotknąć i przyjrzeć się im z bliska. Łatwiej dopasować wielkość wzoru i sprawdzić, jak wyglądają w połączeniu różne kolory oraz dekory.

Nasza kolekcja płytek zachwyci każdego ilością wzorów. Mamy wszystkie aktualne serie! W salonie łazienek w Warszawie dostaniesz je od ręki lub zamówisz z dostawą w ciągu zaledwie 3 dni.

Daj się zainspirować – zobacz gotowe aranżacje

Na powierzchni wystawienniczej można obejrzeć zestawione ze sobą różne produkty. Ekspozycję przygotowali projektanci, korzystając z asortymentu dostępnego w sklepie. Jeżeli masz wątpliwości, jakie płytki pasują do armatury, czym obudować wannę, a także którą szafkę wybrać do umywalki, daj się zainspirować! Podpowiedzi, jak urządzić łazienkę przyciągają wielu klientów do salonu łazienek w Warszawie, a także do pozostałych lokalizacji w całej Polsce. Jesteśmy obecni w ponad 20 miastach i rozwijamy naszą sieć sprzedaży o nowe salony.

Skorzystaj z porady architekta w salonie łazienek w Warszawie

Salon łazienek w Warszawie oferuje tysiące produktów w pełnej gamie kolorów i wzorów. Asortyment jest starannie wyselekcjonowany i odpowiada światowym trendom w nowoczesnym designie. Z naszych propozycji wybierz najlepsze rozwiązania, które odpowiadają twoim potrzebom. Salon łazienek w Warszawie na Żeraniu, przy ul. Elektronowej 2, bud. B, paw. 1 zaprasza codziennie oprócz niedzieli.

Oferujemy także szereg usługi dla klientów, np. konsultacje z architektem wnętrz i ekspertami w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, pomp ciepła, OZE – odnawialnych źródeł energii, centralnych odkurzaczy i wiele innych.

Marka VIGOUR w salonach Elements

Salony Elements współpracują na zasadzie wyłączności z marką VIGOUR. Ceramika, odpływy, umywalki, wanny owalne i prostokątne, brodziki, meble i dodatki do łazienki oferuje salon łazienek w Warszawie w formie kompleksowej oferty. Wszystkie kolekcje łączy styl minimalistyczny i ponadczasowe wzornictwo. Elementy można ze sobą łączyć. Dzięki temu klienci odświeżają aranżację łazienki i uzupełniają najnowszymi modelami. Wszystko pasuje idealnie! Owalne wanny wolnostojące to przykład stylu wypracowanego przez markę.

Wyposażenie do łazienki z logo VIGOUR jest doceniane i wielokrotnie uhonorowane przez branżę na arenie międzynarodowej. Przekonaj się, czy ten styl sprawdzi się w twojej łazience! Salon łazienek w Warszawie to jeden z naszych punktów, który oferuje produkty VIGOUR na wyłączność.